Comarch ERP

Nowoczesne rozwiązania firmy Comarch

Nasza firma specjalizuje się we wdrażaniu i obsłudze systemów Comarch ERP. Zajmuje się kompleksową obsługą wdrożeniową - oraz powdrożeniową. Zintegrowane rozwiązania Comarch przeznaczone zarówno dla małych firm jak i dużych korporacji. Zaufaj profesjonalistom i postaw na rozwój! Zarządzaj zasobami oraz procesami w swojej firmie za pomocą nowoczesnych narzędzi.

Oprogramowanie dla każdej firmy

Przedstawiamy rozwiązania przeznaczone zarówno dla małych, średnich firm jak i dużych korporacji. Poniżej znajdziesz najważniejsze cechy oraz funkcjonalność oprogramowania Comarch.

Comarch ERP Optima

Skuteczne funkcjonowanie firmy w warunkach otwartego rynku Unii Europejskiej wymaga zaawansowanych, a jednocześnie przyjaznych narzędzi, które oprócz możliwości ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych, przedstawiają pełny obraz działalności operacyjnej i finansowej firmy. Takim rozwiązaniem jest CDN OPTIMA - zawsze zgodny z przepisami program do zarządzania, obsługi sprzedaży, księgowości, kadr i płac. Program, który wspomaga prowadzenie małej i średniej firmy. Dodatkowo dedykowany moduł Biuro Rachunkowe wspiera zarządzania biurem rachunkowym i kancelarią na wszystkich etapach obsługi klienta.


CDN OPTIMA pracuje w środowisku Microsoft Windows. Umożliwia pracę w wersji jednostanowiskowej, jak również pozwala na efektywną pracę w sieci. System współpracuje z urządzeniami zewnętrznymi typu: kasy fiskalne, drukarki fiskalne, drukarki etykiet i kodów kreskowych oraz panele dotykowe.
Ergonomiczny i przyjazny interfejs programu ułatwia pracę z systemem nie tylko zaawansowanym użytkownikom, ale i rozpoczynającym pracę z CDN OPTIMA, którzy mogą korzystać z kontekstowej pomocy wbudowanej w program lub skorzystać z usługi CDN ASYSTA.


Comarch ERP Optima modules

Budowa modułowa gwarantuje pełną intergrację i umożliwia elastyczne dopasowanie funkcjonalności programu do potrzeb każdej firmy. W miarę rozwoju firmy, program CDN OPTIMA można rozbudowywać o kolejne elementy. Pozwala to na zachowanie elastyczności, jednej z wielu zalet outsourcing IT.


Unikalną cechą jest możliwość wynajmowania programu przez internet za pośrednictwem platformy CDN Online. (www.comarch.pl/cdnonline). Wybór CDN Online ułatwia nowoczesne zarządzanie firmą, a także pozwala ograniczyć koszty związane z informatyzacją firmy. Wykorzystując Internet Użytkownicy otrzymują dostęp do informacji o firmie przez 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca na świecie, dzięki czemu mogą oferować wyższą jakość świadczonych usług oraz sprawną obsługę klienta.


Program CDN OPTIMA wyposażony jest w nowoczesną technologię Microsoft SQL Server, zapewniającą bezawaryjność pracy i bezpieczeństwo danych. CDN OPTIMA współpracuje również z Microsoft SQL Server oraz z systemem operacyjnym Microsoft Windows 7/8/8.1/10.


`
Comarch CDN online

Ideą CDN Online jest udostępnianie programu CDN OPT!MA poprzez Internet w modelu usługowym - polegającym na wynajmowaniu, przechowywaniu i bieżącej aktualizacji programów komputerowych za stałą miesięczną opłatę abonamentową. CDN Online to model pracy chętnie wybierany przez nowo powstające firmy, biura rachunkowe oraz ich klientów a także firmy wieloodziałowe . Dla każdej z firm model CDN Online stanowi wyjątkowo ciekawą propozycję, ponieważ przede wszystkim pozwala na pracę z nowoczesnym oprogramowaniem bez konieczności ponoszenia kosztów jednorazowego zakupu. Jest to rozwiązanie nie tylko wyjątkowo wygodne, lecz również bezpieczne dla wszystkich, którzy chcą móc korzystać w pełni z możliwości jakie daje OutSourcing IT. Najważniejsze cechy to:


dane przechowywane są na kilku niezależnych serwerach

archiwizacja danych odbywa się w cyklu 24 godzinnym

dane klientów są chronione przed nieupoważnionym dostępem przez 24 godziny na dobę.

korzystamy z bazy danych Microsoft SQL Server

stosowane są firewalle (ang. ściany ogniowe)

dane są szyfrowane z wykorzystaniem nowoczesnej technologii kryptografii - 128-bitowego klucza SSL (Secure Socket Layer)

Comarch ERP XL

System umożliwia pracę on-line oraz off-line firmom wielooddziałowym, posiadającym skomplikowany obieg dokumentów. Oprogramowanie doskonale wspiera pracę przedstawicieli handlowych, akwizytorów oraz oddziałów przedsiębiorstwa. CDN XL pozwala na wykorzystanie nowoczesnych form handlu elektronicznego poprzez współpracę z systemami EDI (Electronic Data Interchange). Istnieje też możliwość dzierżawy systemu - czyli użytkowania go przez Internet w modelu ASP (Application Service Provision) poprzez platformę CDN Online. W systemie CDN Online dane przechowywane są w Centrum Danych Comarch (DC Comarch), które zbudowane są zgodnie z najnowszą technologią, umożliwiającą tylko autoryzowany dostęp do systemu. Dzięki temu rozwiązaniu informatycznemu Państwa dane są bezpieczne, zas ten typ Outsourcing IT jest dla Państwa również wygodny i pozwala na redukcję kosztów.


CDN XL to produkt całkowicie polski, dostosowany do krajowych i międzynarodowych realiów gospodarczych, w tym standardów Unii Europejskiej. W ofercie Comarch dostępne są dedykowane - narodowe wersje systemu CDN XL zarówno dla dużych, jak i średnich przedsiębiorstw. System został zaprojektowany przez zespół wysoko wykwalifikowanych projektantów, programistów i konsultantów, którzy wraz z Partnerami Comarch stanowią silne wsparcie merytoryczne dla Klientów. Każda nowa wersja systemu CDN XL jest dostosowana do zmieniających się przepisów prawnych oraz wzbogacona o nowe funkcje zwiększające ergonomię pracy. Jest to nowoczesne i wygodne rozwiązanie informatyczne, mające na celu poprawić osiągi Państwa firmy.


Comarch ERP XL modules

Szeroko rozwinięta funkcjonalność w połączeniu z możliwościami parametryzacji i konfiguracji pozwalają na dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb Klienta. Elastyczność systemu umożliwia integrację z zewnętrznymi aplikacjami. Bazując na wieloletnich doświadczeniach firmy Comarch oraz naszych Partnerów wypracowano Metodykę Wdrożeń Systemu ERP, która pozwala na prowadzenie projektu wg sprawdzonego planu zapewniając skuteczność, optymalizację i znaczne skrócenie czasu wdrożenia. Pozwala to zaoszczędzić czas potrzeby do tego, aby system IT zaczął działać z pełną mocą.


CDN XL to system działający w układzie klient-serwer. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii - Microsoft SQL Server 2005 - zapewnia sprawną, bezawaryjną pracę, bezpieczeństwo danych oraz integrację z aplikacjami z pakietu Microsoft Office. Dodatkowe narzędzia dają możliwości uzupełniania systemu o nowe funkcje. Unikalność produktu podkreśla certyfikat Designer for Microsoft BackOffice. Najważniejsze cechy Comarch ERP XL to:


Automatyzacja prac oraz minimalizacja ryzyka powstawania błędów w toku wykonywania operacji na dużych zbiorach danych,

Optymalizacja wykorzystania zasobów przedsiębiorstwa oraz kontrola i poprawa produktywności

Oszczędność czasu i kosztów związanych z jednokrotnym wprowadzaniem danych do systemu

Aktualne informacje z poszczególnych obszarów przedsiębiorstwa (majątek firmy, koszty, przychody, itd.) w dowolnych przekrojach oraz o zadanym stopniu szczegółowości

Przykłady wdrożeń, które realizujemy:

Wdrożenia systemów serwerowych (Windows, Linux)
Wdrożenia Microsoft Sharepoint
Wdrożenia i administracja systemu pocztowego MS Exchange
Wdrożenia Comarch ERP Optima

Wdrożenia systemu Microsoft 365
Wdrożenia systemów wirtualizacji (Vmware, MS Hyper-v)
Wdrożenia systemów bezpieczeństwa IT
Outsourcing działów IT

LSJ HR Group
Office 365

- Wdrożenie Office 365 na 40 stanowiskach


- Migracja danych do chmury


- Szkolenie użytkowników


- Obsługa powdrożeniowa


PDC Logistics
Outsourcing IT

- Outsourcing specjalistów IT


- Wsparcie IT dla najważniejszych procesów logistycznych 24h/7


- Wsparcie i monitoring systemów serwerowych 24h/7

Shadowline GmbH
Outsourcing specjalistów IT

- Outsourcing specjalistów IT
- Wdrożenie systemów serwerowych
- Obsługa informatyczna
- Wdrożenie Office 365

Oktan Energy
Comarch ERP Optima

- Obsługa powdrożeniowa systemu ERP Optima
- Integracja ERP Optima z systemami zewnętrznymi
- Outsourcing specjalistów ERP/IT

Grupa Kozłowski
Outsourcing IT

- Kompleksowa obsługa informatyczna
- Obsługa systemów DMS
- Wdrożenie systemu bezpieczeństwa sieciowego