Nasza firma

Historia

Firma Outpro powstała w 2006 roku w Szczecinie. Od początku działalność naszej firmy skupiona była wokół branży IT. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie usług i opieki IT oraz zespołowi wysoko wykwalifikowanych pracowników zapewniamy Państwu outsourcing informatyczny na najwyższym poziomie.

Nasz główny cel to kompleksowa obsługa informatyczna przedsiębiorstw. Zapewniamy naszym klientom pewność i swobodę funkcjonowania poprzez wdrażanie sprawdzonych produktów i usług dla firm.

Specjalizacja

Cechuje nas profesjonalizm i wysoka jakość usług. Stawiamy na elastyczność i sprawność działania. Jesteśmy ponad 20 osobowym zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów, pełnych energii i zaangażowania, którzy zapewniają najwyższe standardy w takich dziedzinach jak:


obsługa informatyczna
wdrożenia systemów ERP firmy Comarch
bezpieczeństwo sieci teleinformatycznych

outsourcing IT
wdrożenia systemów serwerowych
wdrożenia usług chmurowych Microsoft 365

Nasz zespół

Wizytówką naszej firmy jest wyjątkowy zespół specjalistów, ludzi kreatywnych, otwartych na zmiany, stale podnoszących swoje umiejętności. Członkowie naszego zespołu to eksperci specjalizujący się we wdrożeniach systemów zintegrowanych, fachowcy z zakresu rozwiązań sieciowych, serwerowych oraz serwisanci sprzętu IT.

Partnerstwo

Jesteśmy partnerami firm Microsoft i należymy do programu Microsoft Partner Network. Nasza kadra stanowi zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy są gwarancją udanych wdrożeń.


Od 2012 roku jesteśmy partnerem Comarch w dystrybucji i wdrożeniach oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem Comarch ERP Optima.

Microsoft VMware MikroTik
Cisco Dell HP IBM Ubiquiti Bitdefender
Microsoft VMware MikroTik Cisco Dell HP IBM Ubiquiti Bitdefender